UA

ОТП Банк нагадує про перехід на міжнародний стандарт банківських рахунків IBAN

З 13 січня 2020 року в Україні використовуються лише банківські рахунки міжнародного стандарту IBAN. Для України IBAN складається із 29 символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

Завдяки IBAN перекази та отримання коштів здійснюватимуться швидше, ідентифікація платника та отримувача коштів буде зручнішою та простішою, помилки у реквізитах мінімізуються.

ОТП Банк нагадує про перехід на міжнародний стандарт банківських рахунків IBAN

Дізнатись свій номер IBAN можливо

Звертатись до банку щодо зміни номерів рахунків на IBAN не потрібно. Зміна номерів рахунків відбулася автоматично та не потребує жодних заяв з боку клієнтів, або підписання додаткових угод.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація