UA

ОТП Банк розпочинає акцію «Тревелни на повну!»

ОТП Банк розпочинає акцію «Тревелни на повну!»

ОТП Банк заохочує клієнтів подорожувати більше з акцією «Тревелни на повну!», яка триватиме з 1 лютого до 31 грудня 2020 року.

Акція включатиме 4 етапи:

  • Етап 1: з 01 лютого до 31 березня 2020 року. Подарунок – подорож до Нідерландів (поля тюльпанів);
  • Етап 2: з 01 квітня до 30 червня 2020 року. Подарунок – подорож до Туреччини (повітряні кулі у Кападокії);
  • Етап 3: з 01 липня до 30 вересня 2020 року. Подарунок – подорож до Норвегії (скелі Троллтунга та Фіорди);
  • Етап 4: з 01 жовтня до 31 грудня 2020 року. Подарунок – подорож до Лапландії.

Аби взяти участь в акції необхідно:

  • бути власником картки OTP Black Edition;
  • зареєструватися для участі в акції
  • здійснити 20 розрахунків карткою на суму від 500 гривень кожна.

Головний подарунок – туристична подорож, яка включає авіапереліт в обидві сторони на 2 особи, проживання в готелі зі сніданками та вечерями, трансфер з та до аеропорту в країні прильоту, поліс туристичного страхування, а також екскурсії.

Окрім того, кожен клієнт має можливість взяти участь у розіграші ста сучасних подарунків – худі від українського виробника Keep Style, брендованих валіз, чохлів для телефону з унікальним дизайном та шкарпеток від українського бренду DoDo, здійснивши 5 транзакцій карткою на суму від 500 грн кожна впродовж місяця.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація