UA

ОТП Банк оголошує про відкриття дирекції та відділення у Львові

ОТП Банк оголошує про відкриття дирекції та відділення у Львові

27 лютого 2020 року ОТП Банк урочисто презентував регіональну дирекцію та оновлене відділення ОТП Банку у за адресою пр-т В'ячеслава Чорновола, 41 у м. Львів.

На запрошених, серед яких були клієнти банку, а також представники міської ради, чекала святкова та невимушена атмосфера, спілкування з топ-менеджерами банку, урочиста презентація оновленої дирекції та нетворкінг.

«ОТП Банк має у місті Лева 4 відділення. Кожне із відділень надає повний спектр фінансових послуг, а також високий рівень обслуговування. Хоча зараз велику увагу ми приділяємо online-обслуговуванню, але для банку надзвичайно важливо тримати високу планку під час клієнтського візиту до банку. Щиро запрошуємо до відділення на персональну консультацію», - зазначила Оксана Надопта, директор Західноукраїнської регіональної дирекції АТ "ОТП Банк".
Нагадаємо, що минулого місяця ОТП Банк презентував оновлене відділення у Мукачеві та нове відділення «Галицьке» у Львові.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація