UA

FinAwards 2020: ОТП Банк – кращий у номінації ««Найкраща дебетова картка VIP»

FinAwards 2020: ОТП Банк – кращий у номінації ««Найкраща дебетова картка VIP»

Минулого тижня відбулася церемонія нагородження престижної фінансової премії FinAwards 2020 від провідних профільних видань «Мінфін» та Finance.ua.

В номінації «Найкраща дебетова картка VIP» за першість боролися карткові продукти від 13 банків. Під час оцінки карткових продуктів оцінювався:

 • процес оформлення картки;
 • вартість випуску та обслуговування;
 • дизайн;
 • рівень впровадження сучасних технологій.

У номінації брали участь банківські картки класу gold, platinum, infinite, world. Найкращою серед дебетових карт VIP стала картка OTP Black Edition, яка має низку переваг та унікальних пропозицій:

 • персональний менеджер, який на зв'язку 24/7;
 • Premium Line – окрема лінія «живого спілкування» від інформаційного центру ОТП Банку;
 • вигідний курс конвертації при розрахунках закордоном;
 • кешбек до 25%;
 • зручні послуги в аеропорту;
 • безкоштовні аеропортні сервіси Fast Line (приліт/виліт), бізнес-зали MasterCard;
 • програма Lounge Key дозволяє відвідати бізнес-зали аеропортів по всьому світі.

«Нам надзвичайно приємно отримати відзнаку саме у такій номінації, тому що ОТП Банк – знаний гравець та лідер у сегменті обслуговування VIP-клієнтів. Така відзнака – не лише визнання, а знак, що варто перевершувати очікування – і клієнта, і свої професійні», - прокоментувала Ольга Левченко, начальник Управління продажів роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

ОТП Банк також посів третє місце у номінації «Краща кредитна картка VIP».  До того ж Голова Правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач увійшов до п’ятірки кращих банкірів України, під чиїм керівництвом банки ефективно розвивалися і досягнули якісних показників у 2019 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація