UA

За підтримки ОТП Банку: Чілдрен Кінофест 2020 обрав посла фестивалю

За підтримки ОТП Банку: Чілдрен Кінофест 2020 обрав посла фестивалю

ОТП Банк активно підтримує всебічний розвиток дитячого мистецтва та дозвілля, тому вже третій рік поспіль є генеральним партнером фестивалю. Цьогоріч почесним послом VІI Чілдрен Кінофесту став музикант, продюсер, автор пісень, фронтмен гурту «Бумбокс» і тато десятирічного Івана та семирічної Олександри Андрій Хливнюк.

Щороку фестиваль підтримує посол, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Послами фестивалю у різні роки були співаки Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

У жовтні у межах фестивалю був оголошений Четвертий конкурс дитячих короткометражних фільмів, участь у якому можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Десять найкращих фільмів транслюватимуться в містах-учасниках фестивалю 6 червня. Дедлайн подачі конкурсної роботи – 26 квітня 2020 року включно.

Нагадаємо, що VІІ Чілдрен Кінофест пройде в Україні з 29 травня по 7 червня 2020 року та охопить понад 20 міст.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація