UA

За підтримки ОТП Банку: Чілдрен Кінофест 2020 обрав посла фестивалю

За підтримки ОТП Банку: Чілдрен Кінофест 2020 обрав посла фестивалю

ОТП Банк активно підтримує всебічний розвиток дитячого мистецтва та дозвілля, тому вже третій рік поспіль є генеральним партнером фестивалю. Цьогоріч почесним послом VІI Чілдрен Кінофесту став музикант, продюсер, автор пісень, фронтмен гурту «Бумбокс» і тато десятирічного Івана та семирічної Олександри Андрій Хливнюк.

Щороку фестиваль підтримує посол, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Послами фестивалю у різні роки були співаки Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

У жовтні у межах фестивалю був оголошений Четвертий конкурс дитячих короткометражних фільмів, участь у якому можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Десять найкращих фільмів транслюватимуться в містах-учасниках фестивалю 6 червня. Дедлайн подачі конкурсної роботи – 26 квітня 2020 року включно.

Нагадаємо, що VІІ Чілдрен Кінофест пройде в Україні з 29 травня по 7 червня 2020 року та охопить понад 20 міст.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація