UA

Режим роботи відділень ОТП Банку з 17.03.2020 року до 03.04.2020 року

Нагадуємо, з 17.03.2020 до 03.04.2020 року усі відділення АТ «ОТП Банк» змінюють графік роботи: робота з клієнтами відбуватиметься з 09:00 до 17:00, операційна каса працюватиме з 09:30 до 16:00. Окрім того, не працюватимуть денні каси подовженого дня та каси у післяопераційний час.

Відділення «Набережне» у м. Київ працюватиме з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя - вихідні.

ОТП Банк відповідально ставиться до здоров’я кожного зі своїх працівників та відвідувачів, тому рекомендує скористатися он-лайн сервісами замість візиту в банк. В OTP Smart ви можете здійснити більше 50 операцій дистанційно – здійснити безкоштовні Р2Р-перекази, придбати чи купити валюту тощо, а для вирішення актуальних питань рекомендуємо звернутися до чат-бота та нашого інформаційного центру, який працює 24/7.

Нагадуємо, що поповнити картку можна безкоштовно і через термінали ПриватБанку.

І найголовніша порада – зберігати спокій!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація