UA

Режим роботи відділень ОТП Банку з 17.03.2020 року до 03.04.2020 року

Нагадуємо, з 17.03.2020 до 03.04.2020 року усі відділення АТ «ОТП Банк» змінюють графік роботи: робота з клієнтами відбуватиметься з 09:00 до 17:00, операційна каса працюватиме з 09:30 до 16:00. Окрім того, не працюватимуть денні каси подовженого дня та каси у післяопераційний час.

Відділення «Набережне» у м. Київ працюватиме з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя - вихідні.

ОТП Банк відповідально ставиться до здоров’я кожного зі своїх працівників та відвідувачів, тому рекомендує скористатися он-лайн сервісами замість візиту в банк. В OTP Smart ви можете здійснити більше 50 операцій дистанційно – здійснити безкоштовні Р2Р-перекази, придбати чи купити валюту тощо, а для вирішення актуальних питань рекомендуємо звернутися до чат-бота та нашого інформаційного центру, який працює 24/7.

Нагадуємо, що поповнити картку можна безкоштовно і через термінали ПриватБанку.

І найголовніша порада – зберігати спокій!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація