UA

OTP Smart - без карантину: фінансові рекомендації від ОТП Банку

ОТП Банк відповідально ставиться до здоров’я клієнтів та їх оточення, саме тому однією із головних порад є рекомендація користуватися онлайн-банкінгом для вирішення фінансових питань, обмеживши таким чином своє перебування у людних місцях, у тому числі у відділеннях, до закінчення карантину.

ОТР Smart – це додаток, який без обмежень допомагає контролювати фінанси. В ОТР Smart ви можете відкривати рахунки, безкоштовно переказувати кошти з картки на картку, між рахунками, відкритими в ОТП Банку а також здійснювати перекази по Україні.

Без будь-яких труднощів та відвідин відділення можна погасити кредит, а також відкрити строковий депозит і отримати у такому разі +1% до ставки. Без зусиль та безкоштовно – поповнити мобільний телефон. До того ж завдяки веб-версії ОТР Smart оплатити комунальні послуги можна вдома за лічені хвилини.

Окрім того, ОТР Smart пропонує обміняти/придбати валюту онлайн лише в один клік за вигідним курсом безготівкового ринку.

24/7. Надійно. Зрозуміло.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація