UA

OTP Smart - без карантину: фінансові рекомендації від ОТП Банку

ОТП Банк відповідально ставиться до здоров’я клієнтів та їх оточення, саме тому однією із головних порад є рекомендація користуватися онлайн-банкінгом для вирішення фінансових питань, обмеживши таким чином своє перебування у людних місцях, у тому числі у відділеннях, до закінчення карантину.

ОТР Smart – це додаток, який без обмежень допомагає контролювати фінанси. В ОТР Smart ви можете відкривати рахунки, безкоштовно переказувати кошти з картки на картку, між рахунками, відкритими в ОТП Банку а також здійснювати перекази по Україні.

Без будь-яких труднощів та відвідин відділення можна погасити кредит, а також відкрити строковий депозит і отримати у такому разі +1% до ставки. Без зусиль та безкоштовно – поповнити мобільний телефон. До того ж завдяки веб-версії ОТР Smart оплатити комунальні послуги можна вдома за лічені хвилини.

Окрім того, ОТР Smart пропонує обміняти/придбати валюту онлайн лише в один клік за вигідним курсом безготівкового ринку.

24/7. Надійно. Зрозуміло.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація