UA

ЄБРР допомагає ОТП Лізингу розширювати діяльність і пропонувати підтримку підприємствам

ЄБРР надав ОТП Лізингу 4-річний кредит на суму до 15 млн євро, який сприятиме довгостроковим лізинговим операціям з місцевими малими та середніми підприємствам (МСП) по всій країні.

Таким чином ЄБРР і провідна українська лізингова компанія «ОТП Лізинг» допомагають МСП продовжувати свою діяльність, незважаючи на поточну ситуацію на ринку, викликану поширенням коронавірусу COVID-19.

Фінансування надаватиметься у межах ініціативи «Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР», яка реалізується в контексті Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Європейським Союзом (ЄС) і Україною. Після прийняття Радою директорів ЄБРР рішення про надання пакету солідарної допомоги клієнтам у всіх країнах, включаючи Україну, Банк не тільки продовжує свою звичайну діяльність, а й готовий збільшити обсяг допомоги в разі потреби. Фінансування буде доступним для клієнтів ОТП Лізингу в гривні та/або євро.

Кредитування в гривні захистить позичальників від валютних ризиків і пропонуватиметься з більш тривалими термінами погашення. До того ж ЄС надасть компаніям, які будуть відповідати вимогам, грантові кошти в якості інвестиційних стимулів, які зменшать для цих компаній вартість капітальних інвестицій в модернізацію технологій і виробничих процесів у відповідності зі стандартами і регламентами ЄС.

«Ми дуже раді, що підписали з ЄБРР вже 4 угоди на загальну суму 52 млн євро. Ця угода допоможе нам профінансувати щонайменше 100 компаній по всій країні. Для нас – це можливість збільшити нашу частку ринку в сегменті МСП, а також диверсифікувати наш портфель», - прокоментував Генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація