UA

ЄБРР допомагає ОТП Лізингу розширювати діяльність і пропонувати підтримку підприємствам

ЄБРР надав ОТП Лізингу 4-річний кредит на суму до 15 млн євро, який сприятиме довгостроковим лізинговим операціям з місцевими малими та середніми підприємствам (МСП) по всій країні.

Таким чином ЄБРР і провідна українська лізингова компанія «ОТП Лізинг» допомагають МСП продовжувати свою діяльність, незважаючи на поточну ситуацію на ринку, викликану поширенням коронавірусу COVID-19.

Фінансування надаватиметься у межах ініціативи «Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР», яка реалізується в контексті Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Європейським Союзом (ЄС) і Україною. Після прийняття Радою директорів ЄБРР рішення про надання пакету солідарної допомоги клієнтам у всіх країнах, включаючи Україну, Банк не тільки продовжує свою звичайну діяльність, а й готовий збільшити обсяг допомоги в разі потреби. Фінансування буде доступним для клієнтів ОТП Лізингу в гривні та/або євро.

Кредитування в гривні захистить позичальників від валютних ризиків і пропонуватиметься з більш тривалими термінами погашення. До того ж ЄС надасть компаніям, які будуть відповідати вимогам, грантові кошти в якості інвестиційних стимулів, які зменшать для цих компаній вартість капітальних інвестицій в модернізацію технологій і виробничих процесів у відповідності зі стандартами і регламентами ЄС.

«Ми дуже раді, що підписали з ЄБРР вже 4 угоди на загальну суму 52 млн євро. Ця угода допоможе нам профінансувати щонайменше 100 компаній по всій країні. Для нас – це можливість збільшити нашу частку ринку в сегменті МСП, а також диверсифікувати наш портфель», - прокоментував Генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація