UA

Правила відвідування відділень ОТП Банку під час карантину

ОТП Банк піклується про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, тому закликаємо дотримуватися тимчасових рекомендацій під час відвідування відділення:

  • заходьте до приміщення відділення ЛИШЕ тоді, коли буде вільний співробітник: на 1 співробітника – 1 відвідувач;
  • якщо усі менеджери зайняті, чекайте своєї черги на свіжому повітрі біля відділення. Співробітник обов’язково запросить вас, коли буде вільний;
  • дотримуйтеся дистанції між собою і співробітником банку не менше 1м.;
  • якщо у вас є симптоми захворювання та/або відсутня захисна маска, банк залишає за собою право відмовити в обслуговуванні у відділенні.

Перерва для забезпечення дезинфекції: 12:30 – 13:00.

Графік роботи відділень:

  • 09:00 -17.00 – з понеділка до п’ятниці;
  • субота та неділя – вихідні.

Операційний час денної каси: 09:30 - 16:00.

Зверніть увагу, відділення «Набережне» у м. Київ працюватиме з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя – вихідні.

Валютообмінні операціі рекомендуємо здійснювати в on-line режимі.

І нагадуємо, OTP Smart працює без карантину та обмежень, а щодо будь-яких уточнень ви можете звернутися до чат-бота або до консультанта у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook Messenger).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація