UA

Правила відвідування відділень ОТП Банку під час карантину

ОТП Банк піклується про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, тому закликаємо дотримуватися тимчасових рекомендацій під час відвідування відділення:

  • заходьте до приміщення відділення ЛИШЕ тоді, коли буде вільний співробітник: на 1 співробітника – 1 відвідувач;
  • якщо усі менеджери зайняті, чекайте своєї черги на свіжому повітрі біля відділення. Співробітник обов’язково запросить вас, коли буде вільний;
  • дотримуйтеся дистанції між собою і співробітником банку не менше 1м.;
  • якщо у вас є симптоми захворювання та/або відсутня захисна маска, банк залишає за собою право відмовити в обслуговуванні у відділенні.

Перерва для забезпечення дезинфекції: 12:30 – 13:00.

Графік роботи відділень:

  • 09:00 -17.00 – з понеділка до п’ятниці;
  • субота та неділя – вихідні.

Операційний час денної каси: 09:30 - 16:00.

Зверніть увагу, відділення «Набережне» у м. Київ працюватиме з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя – вихідні.

Валютообмінні операціі рекомендуємо здійснювати в on-line режимі.

І нагадуємо, OTP Smart працює без карантину та обмежень, а щодо будь-яких уточнень ви можете звернутися до чат-бота або до консультанта у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook Messenger).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація