UA

Недоступність інтернет-сервісів

У зв'язку з проведенням технічних робіт по заміні обладнання сервіси банку будуть тимчасово недоступні для інтернет-звернень з 22.00 04.04.2020 до 00.30 05.04.2020.

Підтримка клієнтів в цей період буде здійснюватися тільки по телефону:

  • (044) 490 05 00 або (044) 290 92 05.

Обслуговування платіжних карток буде в звичайному режимі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація