UA

Недоступність інтернет-сервісів

У зв'язку з проведенням технічних робіт по заміні обладнання сервіси банку будуть тимчасово недоступні для інтернет-звернень з 22.00 04.04.2020 до 00.30 05.04.2020.

Підтримка клієнтів в цей період буде здійснюватися тільки по телефону:

  • (044) 490 05 00 або (044) 290 92 05.

Обслуговування платіжних карток буде в звичайному режимі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація