UA

ОТП Банк продовжує строк дії банківських карток на час карантину

ОТП Банк продовжив роботу усіх платіжних карток, строк дії яких закінчується у березні та квітні.

Операції, які можна здійснювати без обмежень:

  • знімати готівку в банкоматах ОТП Банку;
  • знімати готівку в ПОС-терміналах ОТП Банку;
  • розраховуватися GooglePay та ApplePay.

Операції з обмеженим функціоналом:

  • розрахунок у фізичних магазинах;
  • покупки в інтернет-магазинах та перекази з картки на картку;
  • зняття готівки в банкоматах та ПОС-терміналах інших банків.

Ці операції можуть бути неуспішними, якщо банк, який обслуговує магазин, сайт, банкомати перевірятиме термін дії картки на своєму рівні.

Недоступні операції:

  • усі операції з картками в інтернет-банкінгу OTP Smart.

Після закінчення карантину клієнтам потрібно звернутися до відділення ОТП Банку для отримання перевипущеної картки у звичайному режимі.

ОТП Банк турбується про ваше здоров’я і докладає максимум зусиль для того, аби вам було з нами комфортно.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація