UA

Новий тарифний пакет «Лояльний» для юридичних осіб

ОТП Банк презентує новий тарифний пакет «Лояльний» для юридичних осіб, спрямований на підтримку бізнесу в період вимушеного простою.

Окрім основних пропозицій з вигідною тарифікацією послуг (відкриття рахунку для різних валют, виконання електронних вихідних платежів в національній валюті, перегляд інформації щодо залишків на рахунках тощо), тарифний пакет пропонує нові унікальні переваги:

  • дистанційне відкриття рахунку без відвідування банку;
  • безкоштовне обслуговування протягом перших 3-х місяців користування.

До того ж тарифний пакет надаватиме можливість безкоштовного доступу до системи дистанційного обслуговування юридичних осіб – «Сlick OTPay», яка дозволяє без зайвих зусиль здійснювати увесь спектр банківських операцій в режимі онлайн лише за декілька кліків.

Залишити заявку на відкриття рахунку та консультацію менеджера можна на сайті банку за посиланням.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація