UA

Новий тарифний пакет «Лояльний» для юридичних осіб

ОТП Банк презентує новий тарифний пакет «Лояльний» для юридичних осіб, спрямований на підтримку бізнесу в період вимушеного простою.

Окрім основних пропозицій з вигідною тарифікацією послуг (відкриття рахунку для різних валют, виконання електронних вихідних платежів в національній валюті, перегляд інформації щодо залишків на рахунках тощо), тарифний пакет пропонує нові унікальні переваги:

  • дистанційне відкриття рахунку без відвідування банку;
  • безкоштовне обслуговування протягом перших 3-х місяців користування.

До того ж тарифний пакет надаватиме можливість безкоштовного доступу до системи дистанційного обслуговування юридичних осіб – «Сlick OTPay», яка дозволяє без зайвих зусиль здійснювати увесь спектр банківських операцій в режимі онлайн лише за декілька кліків.

Залишити заявку на відкриття рахунку та консультацію менеджера можна на сайті банку за посиланням.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація