UA

Роботу Регіонального Відділення у м. Вінниця відновлено з 10.04.2020!

З 10.04.2020р. ОТП Банк оголошує про відновлення роботи Регіонального Відділення у м. Вінниця за адресою вул. Київська, 38-А.

Нагадуємо, що під час карантину усі інші відділення банку працюють з 09:00 до 17:00 у будні, операційна каса – з 09:30 до 16:00. Окрім того, не працюють денні каси подовженого дня та каси у післяопераційний час.

Відділення «Набережне» у м. Київ працює з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя – вихідні.

Більшість фінансових операцій ви можете здійснити з дому, скориставшись онлайн-банкінгом OTP Smart.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам: фінансові консультанти можуть допомогти у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook Messenger).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація