UA

ОТП Банк – найкращий банк для автокредитування у 2019 році

ОТП Банк отримав першість у категорії «Програма автокредитування» за результатами рейтингу «Фаворит Успіху-2019» – щорічного конкурсу для визначення найкращих торгових марок товарів і послуг.

Комплексний, «абсолютний» рейтинг розраховується за результатами голосування трьох респондентських груп. Фаворитів року визначають: споживачі, експерти – авторитетні спеціалісти напрямку ринку, журі – відомі публічні люди та знаменитості. Відзначимо, що за перше місце змагалися 15 провідних українських банків.

ОТП Банк надає кращі умови на автомобільному ринку – при оплаті за авто у розмірі 50% власними коштами, відсоткова ставка за кредитом становить лише 0,01% на 3 роки. Тільки за 2019 рік видано понад 1500 кредитів на суму близько 600 млн грн.

Завдяки великому попиту на автокредитування, наші фахівці невпинно шукають можливості розвитку програм – як за рахунок розширення кола автодилерів, так і за допомогою оптимізації умов фінансування. Зараз ОТП Банк співпрацює з більш ніж 500 салонами з найрізноманітнішим модельним рядом, серед яких представники відомих брендів – Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Hyundai, Kia, Skoda.

Саме індивідуальний підхід до кожного клієнта, прозорість та простота умов, висока якість сервісу й обслуговування є основою роботи ОТП Банку та стало визначним фактором для перемоги у номінації.

Більше про автокредитування в ОТП Банку можна дізнатися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація