UA

Підтримує та дотримує обіцянок: ОТП Банк вже вкотре дарує автівки

Підтримує та дотримує обіцянок: ОТП Банк вже вкотре дарує автівки

ОТП Банк завжди підтримує клієнтів, у тому числі усіх лікарів, аптекарів, продавців малого та середнього бізнесу, які у непростий карантинний час звершують подвиг на роботі кожного дня. Та зараз банк ще й безмежно вдячний за внесок кожного, а також демонструє свою стабільність, дотримуючись зобов’язань перед клієнтами та даруючи подарунки.

Минулого тижня ОТП Банк привітав переможця першого етапу однієї з найбільшої банківської акції «Автозабава 2.0», який отримав подарунок - новеньку Suzuki Vitara.

Схожу масштабну акцію банк ініціює вже другий рік поспіль. Минулого року яскравий кросовер отримали 5 клієнтів банку з усієї країни, а цьогоріч власником першої автівки став Костянтин Кочержинський з Первомайська (Миколаївська обл).

Акція триває з 1 лютого до 30 листопада 2020 року та включатиме 5 етапів. Наступного переможця визначатимуть 15 червня, 14 серпня, 15 жовтня та 15 грудня цього року.

«Багато наших клієнтів: медичні працівники, аптекарі, працівники малого та середнього бізнесу в сучасних умовах здійснюють свій подвиг практично щодня! Ми в ОТП безмежно вдячні їм, і гарантуємо свою надійність, як фінансового партнера, та підтримуємо необхідними та потрібними зараз подарунками. Надійність та лояльність банку перевіряється саме в періоди коливань на фінансових ринках дотриманням та виконанням своїх зобов’язаннь! Сьогодні мрія ще однієї родини збулась і щасливий клієнт отримав новеньке авто від ОТП Банку! До кінця року ми підготували ще 4 автівки для наших клієнтів. Будьте здорові та банкуйте з ОТП Банком», - прокоментував Володимир Мудрий, член Правління, який відповідає за роздрібний бізнес.

Як взяти участь та отримати шанс виграти автівку?

  • необхідно зареєструватися на офіційній сторінці акції / у чат-боті Viber, Telegram, Facebook Messenger.;
  • відкрити строковий депозит на суму від 10 000 грн, строком від 6 місяців (дата закінчення не раніше закінчення звітного етапу акції);
  • розраховуватися карткою Masterсard за покупки та послуги на суму від 5 000 грн та більше у звітному етапі акції.

Для участі необхідно виконати усі 3 умови. Акція проходить за підтримки Masterсard та Suzuki.

ОТП Банк бажає кожному клієнту удачі!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація