UA

Агроновини: нова партнерська програма ОТП Банку з УМД

ОТП Банк у партнерстві з компанією «Українські мінеральні добрива» розпочав програму пільгового фінансування клієнтів для придбання мінерального добрива виробництва компанії.

Кредитна програма доступна для нових та діючих клієнтів банку під 0,01% річних на перші п’ять місяців користування кредитним лімітом. Отримати попереднє рішення можливо всього за 1 день.

Детальні умови програми:

  • строк фінансування – 12 місяців;
  • відсоткова ставка:
    0,01% річних (перші 5 міс.);
    17% річних (останні 7 міс.);
  • разова комісія за оформлення – 1%;
  • гнучкий підхід до застави.

«ОТП Банк продовжує створювати унікальні програми підтримки сільгоспвиробників, і ця програма не є виключенням. Ставка 0,01% річних на 5 місяців дозволяє клієнтам залучити фінансування в травні й погасити його жовтні без сплати відсотків за користування кредитом. На мою думку, це найкраща антикризова пропозиція», - прокоментував партнерство Іван Єрко, Начальник відділу «ОТП Агро Фабрика».

Більше про програму – за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація