UA

ОТП Банк презентує спільну програму автокредитування з Honda

ОТП Банк презентує спільну програму автокредитування з Honda

ОТП Банк, як один із провідних банків для автокредитування, розширює перелік партнерів для вигідних кредитів та пропонує спеціальні умови кредитування для автомобілів Honda.

Основні умови:

  • кредит надається у гривнях на купівлю нового легкового автомобіля;
  • мінімальний розмір авансового внеску – від 20%, для клієнтів ФОП – від 30%;
  • строк кредиту – до 72 місяців;
  • обов’язкове страхування – повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності;
  • фіксована процентна ставка є незмінною протягом усього строку дії кредитного договору, крім випадків порушення позичальником умов кредитного договору.

«Автокредитування в ОТП Банку вважається одним із найбільш вигідних серед українських банків, саме тому наша команда завжди у пошуках нових партнерських програм. Та попри велику зацікавленість у розширенні кола партнерів, важливо враховувати тенденції клієнтських вподобань, слідкувати за високою якістю сервісу та обслуговування. Зараз мені дуже приємно анонсувати програму з брендом Honda, яка теж має стати популярною серед клієнтів», - зазначив Віталій Скоробогатий, Начальник відділу розвитку автомобільного кредитування АТ «ОТП БАНК».

Більше про автокредитування в ОТП Банку можна дізнатися за посиланням.

ТОВ «Прайд Мотор» – офіційний дистриб’ютор в Україні компанії Honda Motor Co. Ltd, яка є одним з найпотужніших виробників автомобілів та беззаперечним світовим лідером з виробництва мотоциклів. Honda щороку постачає продукцію понад 30 мільйонам клієнтів по всьому світу і ставить своєю найвищою метою їх задоволення.

З моменту свого заснування фундаментальним переконанням Honda є «повага до особистості», яка проявляється на кожному етапі взаємодії з продуктами Honda: від створення продукту – до його купівлі та користування.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація