UA

Відділення «Набережне» у Києві та відділення у Коломиї тимчасово змінюють графік роботи

З 14.05.2020 року до 24.05.2020 року відділення «Набережне» у м. Київ призупиняє роботу.

З 14.05.2020 року до 24.05.2020 року відділення у м. Коломия працюватиме з понеділка по четвер з 09.00 до 17.00, операційний час роботи денної каси – з 09.30 до 16.00. П’ятниця, субота та неділя – вихідні дні.

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація