UA

Відділення «Набережне» у Києві та відділення у Коломиї тимчасово змінюють графік роботи

З 14.05.2020 року до 24.05.2020 року відділення «Набережне» у м. Київ призупиняє роботу.

З 14.05.2020 року до 24.05.2020 року відділення у м. Коломия працюватиме з понеділка по четвер з 09.00 до 17.00, операційний час роботи денної каси – з 09.30 до 16.00. П’ятниця, субота та неділя – вихідні дні.

Будь ласка, враховуйте цю інформацію при плануванні проведення операцій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація