UA

ОТП Банк отримав відзнаку в номінації Best Retail Bank Ukraine 2020

ОТП Банк здобув першість у номінації Best Retail Bank Ukraine 2020 у рейтингу The Global Banking & Finance Awards від провідного міжнародного видання Global Banking & Finance Review, незалежної та надійної фінансової платформи.

Видання нагороджує найкращі фінансові установи світу за успішні стратегії, інновації та зміни, які рухають фінансовий сектор. Цього року ОТП Банк отримав відзнаку як Кращий роздрібний  банк в Україні.

«Відзнаки – це завжди оцінка роботи. Особливо приємно, що перемогу в такій номінації ми отримали від міжнародного видання. Прогресивна продуктова лінійка в сегменті роздрібного бізнесу: споживче кредитування, автокредитування, депозитні програми, пенсійні програми, цінні папери та фонди, програми лояльності, а також клієнтоорієнтований підхід та професійна робота команди забезпечили таким визнанням – бути кращими з кращих. Минулого року ОТП Банк увійшов до 5 найбільш прибуткових банків країни, що стало результатом зростання кількості клієнтів до понад 1 мільйона. Цього року очікуємо не менш значних результатів, а нагорода ще раз підтверджує успішність стратегії», - прокоментував Володимир Мудрий, Член Правління, який відповідає за роздрібний бізнес АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація