UA

Відділення «Михайлівське» у Києві тимчасово припиняє свою діяльність

Відділення «Михайлівське» у Києві за адресою вул. Михайлівська, 2 тимчасово призупиняє свою діяльність.

З повним переліком відділень можна ознайомитися за посиланням. Нагадуємо, завдяки онлайн-банкінгу OTP Smart ви можете здійснити більшість фінансових операцій з дому.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, зверніться до фінансового консультанта у месенджері (Viber, Telegram, Facebook Messenger).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація