UA

Роботу відділення «Михайлівське» у Києві відновлено!

З 27.05.2020р. ОТП Банк оголошує про відновлення роботи відділення «Михайлівське» у м. Київ за адресою: вул. Михайлівська, 2.

Відділення «Михайлівське» працює за наступним графіком:

  • з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00, операційний час денної каси – з 09.15 до 17.30, обслуговування юридичних осіб в системі Клієнт-Банк відбувається з 09.00 до 18.00;
  • субота та неділя – вихідні дні.

Нагадуємо, що більшість фінансових операцій ви можете здійснити з дому, скориставшись онлайн-банкінгом OTP Smart.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, зверніться до фінансового консультанта у месенджері (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram и Viber).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація