UA

Увага, важлива інформація!

ОТП Банк попереджає про значну активізацію шахраїв, які намагаються отримати доступ до карткових рахунків наших клієнтів. Зловмисники почали діяти набагато зухваліше та використовувати різноманітні способи психологічного впливу.

Враховуючи це, ще раз звертаємо Вашу увагу:

  • співробітники ОТП Банку ні у телефонній розмові, ні у SMS-повідомленні ніколи не звертаються з проханням повідомити номер банківської картки, термін дії картки, ПІН-код або CVV2-код, пароль від OTP Smart, а також паролі, що надходять у SMS-повідомленні;
  • ніколи не телефонуйте за невідомими номерами та не переходьте за отриманими від шахраїв посиланнями. У тому числі, якщо у повідомленні йдеться про блокування картки чи «оновлення реєстрації в OTP Smart».

У разі будь-яких запитань звертайтеся тільки до:

  • інформаційного центру ОТП Банку, який вказаний на зворотньому боці картки – 044 4590500;
  • фінансового консультанта у будь-якому месенджері (Facebook messenger, Telegram и Viber);
  • Вашого персонального менеджера.

Дотримання цих рекомендацій – запорука Вашої безпеки та безпеки Ваших коштів!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація