UA

Поради від OTP Group: як отримати дохід за валютними заощадженнями

OTP Group завжди залишається вірним фінансовим консультантом у питанні заощаджень. Сьогодні, коли тема інвестицій набула ще більшої актуальності, ми відповідаємо на одне із найпоширеніших запитань «Як отримати дохід за валютними заощадженнями?».

OTP Group пропонує кілька варіантів:

  • ОВДП у доларах: участь у аукціоні або купівля на вторинному ринку;
  • ОЗДП у доларах: купівля цінних паперів  України на європейському ринку;
  • інвестиція у Фонд OTP CAPITAL «ОТП Валютний»;
  • купівля безготівкового золота.

Деталі – за посиланням, або у Вашого персонального менеджера.

Ми цінуємо Вашу довіру та прагнемо надавати Вам найкращі пропозиції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація