UA

Поради від OTP Group: як отримати дохід за валютними заощадженнями

OTP Group завжди залишається вірним фінансовим консультантом у питанні заощаджень. Сьогодні, коли тема інвестицій набула ще більшої актуальності, ми відповідаємо на одне із найпоширеніших запитань «Як отримати дохід за валютними заощадженнями?».

OTP Group пропонує кілька варіантів:

  • ОВДП у доларах: участь у аукціоні або купівля на вторинному ринку;
  • ОЗДП у доларах: купівля цінних паперів  України на європейському ринку;
  • інвестиція у Фонд OTP CAPITAL «ОТП Валютний»;
  • купівля безготівкового золота.

Деталі – за посиланням, або у Вашого персонального менеджера.

Ми цінуємо Вашу довіру та прагнемо надавати Вам найкращі пропозиції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація