UA

OTP Startup Partner Program оголосила фіналістів

Наприкінці травня відбувся demo day третьої OTP Startup Program. 13 стартапів-учасників презентували результати 3-місячної роботи. Рішення з найбільшим бізнес-потенціалом матимуть можливість взяти участь у подальшій 6-місячній rollout-фазі, яка стартує вже у червні.

Третя партнерська програма стартапів, яку анонсували минулої осені, запрошувала до участі найбільш інноваційних підприємців із більш зрілими, раніше затвердженими ідеями для рішення 63 бізнес-викликів. 370 стартапів з 56 країн подали заявку на участь у програмі й 13 із них мали можливість реалізовувати спільні пілотні проекти з Угорщиною та іноземними членами банківської групи.

Попри те, що пілотний період співпадав із поширенням коронавірусу в Європі, 10 із 13 пілотних проектів було виконано відповідно до їхніх оригінальних дорожніх карт, а решту проектів фіналізують протягом літа. Учасники отримали підтримку партнерів шляхом проведення семінарів та індивідуальних консультацій від банківських професіоналів, а також підтримку програмних партнерів, включаючи експертів з EIT Digital, HubHub, INV Fintech, Mastercard, Microsoft, McKinsey Panorama і PortfoLion.

Перелік 13 стартапів-переможців:

 • Banzai Cloud – платформа для розвитку хмарних додатків;
 • Edgetier – цифровий помічник для підтримки телефонного центру, що відповідає на вхідні запити;
 • EDUardo – онлайн-платформа для навчання персоналу;
 • Finqware – платформа-агрегатор API;
 • Linistry – застосунок для віддаленної електронної черги у смартфоні;
 • LutherOne – HR-платформа для виміру продуктивнсті та відгуків працівників;
 • Mostly – програмне забезпечення для генерації набору даних;
 • Neticle – онлайн-платформа для медіамоніторингу;
 • Realmonitor – додаток для моніторингу цін на нерухомість;
 • Sanostro – послуга, що пропонує широкий спектр інвестиційних консультацій;
 • Scolvo – мобільний додаток для сегменту корпоративного бізнесу;
 • The Waay – онлайн-банкінг, який орієнтований на спосіб життя клієнта;
 • TrustChain – платформа для перевірки контрагентів з електронними підписами та цифровими контрактами для партнерів B2B.

Цього року тримісячний пілотний період завершився у віртуальному форматі презентацій вперше. Завдяки онлайн-презентації учасники мали аудиторію численністю понад 1100 глядачів, включаючи панель з 10 експертів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація