UA

Регіональне відділення у Вінниці тимчасово призупиняє діяльність

З 16.06.2020 року до 26.06.2020 року призупинено роботу Регіонального відділення у м. Вінниця за адресою: вул. Київська, 38-А. Звертаємо увагу, що у місті продовжить роботу відділення "Гоголівське" за адресою: м. Вінниця, вул. Гоголя, 1, яке працює за наступним графіком:

  • з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00, операційний час денної каси – з 09.15 до 17.30;
  • субота та неділя – вихідні дні.

Нагадуємо, для вирішення більшості фінансових питань ви можете скористатися онлайн-банкінгом OTP Smart.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам: фінансові консультанти можуть допомогти у месенджері (Facebook messenger, Telegram и Viber).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація