UA

Обирайте найвигідніші кредити з ОТП Банк та Ліга. Money

ОТП Банк став одним із партнерів Ліга. Money – нового безкоштовного сервісу для порівняння кредитних пропозицій від українських банків.

«ОТП Банк разом з Ligamedia та іншими банками-партнерами реалізовує соціальний  проект для підвищення фінансової грамотності. Ми об’єднуємося, аби просто розказати про роздрібне кредитування, як правильно обрати такий продукт, на що звернути увагу, а також про фінансові послуги загалом. ОТП Банк готовий довести, що банк – це не бездушна сіра установа, а фінансовий друг, для якого вкрай важливо бути відкритим, прозорим та чесним у відносинах із клієнтами», - прокоментувала Леся Сирота, директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП БАНК».

Завдяки ресурсу money.liga.net читачі зможуть отримати поради щодо того, як обирати та на що звертати увагу під час підбору кредитного продукту. Втілення такої ініціативи можливе за партнерства Ligamedia, проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» та фінансовим установам. Інформацію про кредити надаватимуть банки-учасники відповідно до погодженої методології.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація