UA

Відновлено роботу Регіонального відділення у Вінниці

З 22.06.2020 року ОТП Банк оголошує про відновлення роботи Регіонального відділення у м. Вінниця за адресою: вул. Київська, 38-А, яке працюватиме за наступним графіком:

  • з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00, операційний час денної каси – з 09.15 до 17.30;
  • субота та неділя – вихідні дні.

Нагадаємо, завдяки OTP Smart ви можете швидко та зручно здійснити більшість фінансових операцій онлайн.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам: фінансові консультанти можуть допомогти у месенджерах (Facebook messenger, Telegram и Viber).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація