UA

Акція «Автозабава 2.0»: ОТП Банк продовжує дивувати

Акція «Автозабава 2.0»: ОТП Банк продовжує дивувати

Минулого тижня відбувся розіграш другої автівки Suzuki Vitara у межах акції «Автозабава 2.0». Переможцем другого етапу став Станіслав Твердохліб із Дніпра.

«Схожий клієнтський канон ми перейняли у материнського банку в Угорщині, де колеги щокварталу презентують автомобілі клієнтам. Є багато дискусій про те, яким має бути ідеальний, з точки зору клієнта, та прибутковий, з точки зору акціонера, банк. Я впевнений, у бізнесі непотрібно робити нічого надприродного, а тільки те, що потрібно клієнту, до того ж робити це добре та системно, і, звичайно ж, додати до цього дрібку гарного клієнтського настрою завдяки приємній несподіванці у якості подарунка». – прокоментував Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП БАНК».

Нагадаємо, що така акція відбувається вже другий рік поспіль.

Для того, щоб взяти участь та мати шанс виграти авто, необхідно:

  • зареєструватися на офіційній сторінці акції / у чат-боті Viber, Telegram, Facebook messenger;
  • відкрити строковий депозит на суму від 10 000 грн, строком від 6 місяців (дата закінчення не раніше закінчення звітного етапу акції);
  • розраховуватися карткою Masterсard за покупки та послуги на суму від 5 000 грн та більше у звітному етапі акції.

Для участі необхідно виконати усі 3 умови.

Акція проходить за підтримки Masterсard та Suzuki.

ОТП Банк наголошує, що у кожного є можливість виграти авто, адже попереду ще 3 розіграші!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація