UA

ОТП Банк збільшив кредитну лінію ТД «НОВААГРО» до 350 млн грн

ОТП Банк підписав з «ТД «НОВААГРО», однією з провідних агрокомпаній України, договір про збільшення ліміту мультивалютної кредитної лінії з 200 до 350 млн грн. Нова кредитна угода розрахована на 3 роки з можливістю подальшого продовження. Кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу компанії з метою закупівлі аграрної продукції.

«Підписання нової угоди з ОТП Банком, з яким ми успішно співпрацюємо з 2014 року, є природним результатом обраного шляху розвитку нашої компанії. Ми з упевненістю і з великими планами наближаємося до нового маркетингового року завдяки нашим підходам і цінностям, гарантуючи надійність, відповідальність і порядність у роботі з нашими партнерами», - прокоментував директор ТОВ «ТД «НОВААГРО» Максим Пилипенко.

Член Правління АТ «ОТП БАНК» Алла Бініашвілі наголосила на важливості реалізованої угоди з ТД «НОВААГРО»:

«Ми впевнені, що надане фінансування стане істотним внеском у розвиток компанії й аграрної галузі Харківського регіону в цілому. Ми плануємо й надалі підтримувати амбітні плани наших партнерів і нарощувати кредитування українського бізнесу».

Група компаній НОВААГРО – одна з провідних компаній аграрної галузі Харківського регіону. Компанія є членом Європейської бізнес асоціації, Всеукраїнської громадської організації «Українська аграрна конфедерація», членом спільноти «Мукомоли України», Міжрегіонального союзу птахівників і кормовиробників України.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація