UA

До уваги клієнтів відділення «Володимирське» у Києві!

З 17 серпня 2020 року обслуговування клієнтів відділення «Володимирське» за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченко, 38/40-А здійснюватиметься за новою адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10.

14 серпня 2020 року відділення обслуговуватиме клієнтів до 13:00.

З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення «Володимирське» в м. Київ за телефоном: 8 (044) 459 05 01.

Таке рішення ухвалене виключно для покращення рівня обслуговування клієнтів, а також ефективного розвитку та використання потенціалу регіональної мережі.

Довідковий центр Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація