UA

До уваги клієнтів відділення «Володимирське» у Києві!

З 17 серпня 2020 року обслуговування клієнтів відділення «Володимирське» за адресою: м. Київ, бул. Т. Шевченко, 38/40-А здійснюватиметься за новою адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10.

14 серпня 2020 року відділення обслуговуватиме клієнтів до 13:00.

З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення «Володимирське» в м. Київ за телефоном: 8 (044) 459 05 01.

Таке рішення ухвалене виключно для покращення рівня обслуговування клієнтів, а також ефективного розвитку та використання потенціалу регіональної мережі.

Довідковий центр Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація