UA

Рейтинг найбільш надійних: ОТП Банк – у TOP-5

ОТП Банк обійняв 5-ту сходинку рейтингу надійності великих роздрібних банків за версією професійного видання «Деньги».

Видання також зазначає, що за підсумками 4 місяців 2020 року банки отримали прибуток у розмірі 27,37 млрд грн. ОТП Банк також став одним із 5 найприбутковіших банків, які отримали 88% від загальної суми прибутку.

Також банк серед лідерів зі збільшення портфелю коштів населення - +1,42 млрд грн за результатами січня-квітня 2020 року.

Для рейтингу використовувалась звітність банків станом на 01.05.2020 року. Особлива увага приділялася співвідношенню коштів фізосіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, проблеми з виплатою вкладів, ставка залучення вкладів у гривні на 3 місяці.

Рейтинг опублікований у журналі «Деньги» №13-14 від 9 липня 2020 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація