UA

Рейтинг найбільш надійних: ОТП Банк – у TOP-5

ОТП Банк обійняв 5-ту сходинку рейтингу надійності великих роздрібних банків за версією професійного видання «Деньги».

Видання також зазначає, що за підсумками 4 місяців 2020 року банки отримали прибуток у розмірі 27,37 млрд грн. ОТП Банк також став одним із 5 найприбутковіших банків, які отримали 88% від загальної суми прибутку.

Також банк серед лідерів зі збільшення портфелю коштів населення - +1,42 млрд грн за результатами січня-квітня 2020 року.

Для рейтингу використовувалась звітність банків станом на 01.05.2020 року. Особлива увага приділялася співвідношенню коштів фізосіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, проблеми з виплатою вкладів, ставка залучення вкладів у гривні на 3 місяці.

Рейтинг опублікований у журналі «Деньги» №13-14 від 9 липня 2020 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація