UA

ОТП Банк підвищує рівень безпеки для користувачів OTP Smart

ОТП Банк дбає про безпеку коштів своїх клієнтів, тому запроваджує третій рівень автентифікації та підвищує рівень захищеності додатка. Відтепер для входу до OTP Smart усі користувачі мають вказати динамічний пароль, отриманий в SMS/Push-повідомленнях, або код з апаратного токена.

Банк нагадує, що прості та лаконічні паролі, які шахраї можуть легко передбачити, не рекомендовані для входу в онлайн-банкінг. Закликаємо створювати пароль, який міститиме літери (принаймні одну велику та одну малу), цифри та спеціальні символи. Мінімальна довжина пароля - 8 символів.

Пам'ятайте, безпека ваших коштів залежить і від вашої обізнаності та уважності!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація