UA

У першому півріччі 2020 року ОТП Банк задекларував 589 млн грн прибутку

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ, за підсумками першого півріччя 2020 року ОТП Банк зафіксував 589 млн грн чистого прибутку.

Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 549,8 млн грн, а чистий процентний дохід за 6 місяців – 1,8 млрд грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 2-го кварталу 2020 року скоротилися на 427,5 млн грн, досягнувши 48,7 млрд грн.

Депозитний портфель ОТП Банку в першому півріччі 2020 року становить 38,7 млрд грн. Зокрема, обсяг коштів юридичних осіб склав 22,25 млрд грн (-413 млн грн за квартал); залишки на рахунках фізичних осіб – 16,5 млрд грн.

Кредитний портфель ОТП Банку за результатами другого кварталу 2020 року скоротився на 9,7%, склавши 27,9 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб склав 18,1 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, також скоротився, продемонструвавши результат 9,7 млрд грн у другому кварталі.

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 2-го кварталу склав 7,7 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 1 липня 2020 року зафіксувався на рівні 25,84% (при нормативі не менше 10%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація