UA

У першому півріччі 2020 року ОТП Банк задекларував 589 млн грн прибутку

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ, за підсумками першого півріччя 2020 року ОТП Банк зафіксував 589 млн грн чистого прибутку.

Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 549,8 млн грн, а чистий процентний дохід за 6 місяців – 1,8 млрд грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 2-го кварталу 2020 року скоротилися на 427,5 млн грн, досягнувши 48,7 млрд грн.

Депозитний портфель ОТП Банку в першому півріччі 2020 року становить 38,7 млрд грн. Зокрема, обсяг коштів юридичних осіб склав 22,25 млрд грн (-413 млн грн за квартал); залишки на рахунках фізичних осіб – 16,5 млрд грн.

Кредитний портфель ОТП Банку за результатами другого кварталу 2020 року скоротився на 9,7%, склавши 27,9 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб склав 18,1 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, також скоротився, продемонструвавши результат 9,7 млрд грн у другому кварталі.

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 2-го кварталу склав 7,7 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 1 липня 2020 року зафіксувався на рівні 25,84% (при нормативі не менше 10%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація