UA

Private banking OTP Bank підтримує українську культуру гольфу

Private banking OTP Bank підтримує українську культуру гольфу

Цього серпня Private banking OTP Bank підписав Меморандум про співробітництво з Всеукраїнською федерацією гольфу. Угода щодо такого партнерства спрямована на популяризацію гольфу та залучення клієнтів банку до гольф-культури.

Відтепер клієнти Private banking, окрім вишуканого сервісу з високим рівнем обслуговування, мають можливість ближче познайомитися з елегантним видом спорту та отримати «карту гольфіста» й запрошення на ключові змагання, а також у преміальних відділеннях знайти актуальний примірник журналу «ProGolf». Усі ключові події анонсуватимуться, а детальну інформацію зможе надати персональний менеджер.

Зазначимо, що Громадська організація "Всеукраїнська федерація гольфу" є добровільною, неприбутковою всеукраїнською громадською організацією фізкультурно-спортивної спрямованості, яка сприяє розвитку гольфу та мінігольфу з більше ніж 20-річною історіє розвитку.

Більше деталей про Private banking – за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація