UA

Private banking OTP Bank підтримує українську культуру гольфу

Private banking OTP Bank підтримує українську культуру гольфу

Цього серпня Private banking OTP Bank підписав Меморандум про співробітництво з Всеукраїнською федерацією гольфу. Угода щодо такого партнерства спрямована на популяризацію гольфу та залучення клієнтів банку до гольф-культури.

Відтепер клієнти Private banking, окрім вишуканого сервісу з високим рівнем обслуговування, мають можливість ближче познайомитися з елегантним видом спорту та отримати «карту гольфіста» й запрошення на ключові змагання, а також у преміальних відділеннях знайти актуальний примірник журналу «ProGolf». Усі ключові події анонсуватимуться, а детальну інформацію зможе надати персональний менеджер.

Зазначимо, що Громадська організація "Всеукраїнська федерація гольфу" є добровільною, неприбутковою всеукраїнською громадською організацією фізкультурно-спортивної спрямованості, яка сприяє розвитку гольфу та мінігольфу з більше ніж 20-річною історіє розвитку.

Більше деталей про Private banking – за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація