UA

Відділення у Мукачеві тимчасово призупиняє діяльність

З 17.08.2020 року до 27.08.2020 року відділення в м. Мукачево за адресою: вул. Я. Мудрого, 10 не працюватиме. Обслуговування фізичних осіб здійснюється в будь-яких відділеннях АТ «ОТП БАНК». Обслуговування ФОП та юридичних осіб здійснюється в Регіональному відділенні в Ужгороді.

Нагадуємо, онлайн-банкінг OTP Smart може з легкістю замінити візит до відділення.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам. Фінансові консультанти можуть допомогти у месенджері (Facebook messenger, Telegram та Viber).

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація