UA

Відділення у Мукачеві тимчасово призупиняє діяльність

З 17.08.2020 року до 27.08.2020 року відділення в м. Мукачево за адресою: вул. Я. Мудрого, 10 не працюватиме. Обслуговування фізичних осіб здійснюється в будь-яких відділеннях АТ «ОТП БАНК». Обслуговування ФОП та юридичних осіб здійснюється в Регіональному відділенні в Ужгороді.

Нагадуємо, онлайн-банкінг OTP Smart може з легкістю замінити візит до відділення.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам. Фінансові консультанти можуть допомогти у месенджері (Facebook messenger, Telegram та Viber).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація