UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-5 найбільш стійких банків України

ОТП Банк вже традиційно обійняв одну із провідних сходинок рейтингу стійкості банків від видання «Мінфін». У другому кварталі 2020 року банк став 4-им у загальному рейтингу. До того ж ОТП Банк також увійшов до 5-ки лідерів у рейтингу банків за оцінками експертів.

Нагадаємо, рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» щоквартально оцінює діяльність банків на підставі інформації з офіційних і відкритих джерел. До рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.

Фінустанови отримують від 1 до 5 балів залежно від показників, що характеризують їх стійкість до стресів і лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутації тощо.

Зауважимо, що у 1 кварталі 2020 року ОТП Банк також був серед лідерів фінансових установ, яких обирали клієнти завдяки високому рівню обслуговування та найширшій продуктовій лінійці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація