UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-5 найбільш стійких банків України

ОТП Банк вже традиційно обійняв одну із провідних сходинок рейтингу стійкості банків від видання «Мінфін». У другому кварталі 2020 року банк став 4-им у загальному рейтингу. До того ж ОТП Банк також увійшов до 5-ки лідерів у рейтингу банків за оцінками експертів.

Нагадаємо, рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» щоквартально оцінює діяльність банків на підставі інформації з офіційних і відкритих джерел. До рейтингу увійшли банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.

Фінустанови отримують від 1 до 5 балів залежно від показників, що характеризують їх стійкість до стресів і лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутації тощо.

Зауважимо, що у 1 кварталі 2020 року ОТП Банк також був серед лідерів фінансових установ, яких обирали клієнти завдяки високому рівню обслуговування та найширшій продуктовій лінійці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація