UA

Корисні рекомендації: в OTP Smart для обміну за вигідним курсом доступно більше 20 видів валют

У багатофункціональному додатку OTP Smart, окрім вже класичних послуг, можна також обміняти валюту. Зауважимо, що клієнтам нашого банку доступно щонайменше 20 видів валют – американський долар, євро, швейцарський франк, японська єна тощо, а також операції з безготівковим золотом.

Лише за минулий місяць в OTP Smart більше 4 200 клієнтів здійснили понад 10 000 валютообмінних операцій на суму майже 700 млн грн. Сьогодні зручніше та дешевше використовувати валюту в безготівковій формі та зберігати її на депозитних рахунках, здійснювати платежі з рахунку за реквізитами, або просто розраховуватися карткою.

Для валютообмінну онлайн достатньо мати поточні рахунки у потрібних валютах, а також необхідний залишок для здійснення операції.

Операції можуть проходити в режимі онлайн за курсом, що запропонований банком, а також у клієнтів є можливість вказати власне обмеження по курсу і операція буде оброблена як тільки такий курс буде прийнятним для банку.

Окрім того, здійснюючи валютообмін онлайн, клієнт може розраховувати на:

  • вигідні курси безготівкового ринку;
  • відсутність обмежень по сумі операції;
  • високу швидкість та зручність здійснення такої операції;
  • відсутність необхідності фізично відвідувати відділення;
  • відсутність усіх ризиків, що пов’язані з готівковими коштами.

Для здійснення операції потрібно зайти у OTP Smart, вибрати поточний рахунок, з якого хочете здійснити обмін валюти, вибрати валюту (рахунок), на яку планується здійснити обмін, вказати суму, курс та просто підтвердити операцію.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація