UA

ОТП Банк вітає вже 3-го переможця акції «Автозабава 2.0»

ОТП Банк вітає вже 3-го переможця акції «Автозабава 2.0»

ОТП Банк вручив ключі від чергового автомобіля у межах акції «Автозабава 2.0». Автомобільна акція триває вже другий рік поспіль і за результатами чергового етапу переможцем став Бессараб А.Ю. з Чернівців.

«Мені дуже приємно привітати переможця 3-го етапу нашої масштабної акції. Варто відзначити, що за 2 роки ми розіграли вже 8-ий автомобіль. Материнський банк в Угорщині дарує такі значні подарунки з 1961 року, тому для нас в Україні важливо усвідомлювати, що ми не тільки приємно дивуємо клієнта, а й продовжуємо акцію з багаторічною історією», - зазначив Голова Правління АТ «ОТП БАНК» Тамаш Хак-Ковач.

Акція «Автозабава 2.0» триває з 01 лютого до 30 листопада 2020 року і має 5 етапів, в кожному з яких розігрується по одному з 5 автомобілів – новеньких Suzuki Vitara.

У межах акції відбудеться ще 2 розіграші:

  • 15.10.2020 року (за період: 01.08. – 30.09.2020 р.)
  • 15.12.2020 року (за період: 01.10. – 30.11.2020 р.)

Нагадаємо, для участі в акції потрібно виконати 2 прості умови:

1. відкрити строковий депозит в гривні на суму від 10 000 грн і терміном від 5 місяців;

2. обов'язково здійснити розрахунки карткою Mastercard протягом одного етапу акції на загальну суму від 5 000 грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація