UA

Результативна та ексклюзивна співпраця: OTP Private Banking та OTP Capital організували свято для дітей разом з провідною гольф-спільнотою

Результативна та ексклюзивна співпраця: OTP Private Banking та OTP Capital організували свято для дітей разом з провідною гольф-спільнотою

У межах партнерської програми OTP Private Banking із Всеукраїнською федерацією гольфу 1 вересня 2020 року ОTP Bank та OTP Capital запросили преміальних клієнтів разом відсвяткувати День знань.

Під час заходу усі гості охоче взяли участь у майстер-класі для дорослих та дітей з вишуканого виду спорту. Урок з гольфу провів головний тренер збірної України Руслан Гаркавенко та команда тренерів центру «Козин». Для більшості учасників таке тренування стало першим і успішним досвідом. Зазначимо, що усі гості, які виявили значне зацікавлення грою, можуть пройти акредитацію у Всеукраїнській федерації гольфу.

Окрім того, на клієнтів чекала не менш захоплива біржева гра «OTP Capitalism». Під час гри діти та їхні батьки познайомились з різними фінансовими інструментами, навчились торгувати на біржі та будувати виграшні інвестиційні стратегії. Гру провела команда OTP Capital, яка є одним із лідерів фондового ринку України та власником найбільшого недержавного пенсійного фонду ОТП Пенсія, а також творцем першого та єдиного інвестиційного фонду для дітей «ОТП Діти». Переможці змагань стали інвесторами фонду «ОТП Діти», що є першим кроком як для знайомства з інвестиційними фондами, так і для стартових заощаджень дитини.

Захід відбувся за підтримки платіжної системи Mastercard в Еколого-рекреаційному гольф центрі «Козин».

Саме приватний банкінг дарує не просто якість та надійність, а комфорт та приємні емоції. Вікторія Мислива, начальник Управління приватного банкінгу АТ «ОТП БАНК», зазначає: «Private banking ОТР Bank – це клуб людей, для яких сім'я, час та партнерські відносини – найбільші цінності. Private banking ОТР Bank – стиль життя».

Більше про переваги та деталі приватного банкінгу від ОТП Банку можна дізнатися за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація