UA

Володимир Мудрий – новий Голова Правління ОТП Банку

Наглядова рада АТ «ОТП БАНК» рішенням від 02 жовтня 2020 року припинила повноваження Голови Правління Тамаша Хак-Ковача з 30 жовтня 2020 року. Член Правління Володимир Мудрий буде в.о. Голови Правління з 31 жовтня 2020 року і до моменту узгодження його кандидатури Нацбанком.

Тамаш Хак-Ковач продовжить свою кар’єру у межах OTP Group на позиції Голови Правління DSK Bank, провідної фінансової установи Болгарії. Його призначення також підлягає затвердженню Національним банком Болгарії.

Пан Володимир має майже 20 річний досвід роботи у банківській сфері. Свою кар’єру в ОТП Банку розпочав у 2005 році на посаді керівника операційного відділу Волинської філії ОТП Банку, а через рік обійняв посаду начальника операційного відділу АТ «ОТП Банк». З 2008 по 2010 рр. – Начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів ОТП Банку. З 2010 року очолював АТ «ОТП Кредит». З липня 2012 року  обіймав посаду Члена Правління та  відповідав за бізнес-лінію роздрібного бізнесу.

Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

«Нове призначення для мене – це честь та відповідальність одночасно. Під керівництвом Тамаша Хак-Ковача ОТП Банк Україна став потужною професійною банківською установою на ринку, що має професійну команду та демонструє надзвичайні результати навіть у кризові періоди. Я вдячний за таку довіру акціонерові, а також маю намір й надалі впроваджувати стратегію розвитку», - прокоментував Володимир Мудрий.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація