UA

Олег Клименко призначений членом Правління ОТП Банку

З 16 листопада 2020 року Олег Клименко призначений на посаду члена Правління АТ «ОТП БАНК», який відповідатиме за розвиток роздрібного бізнесу.

Олег Клименко має більше ніж 15-річний досвід роботи у банківській сфері. Свою роботу в ОТП Банку розпочав у 2005 році на посаді економіста сектору обслуговування приватних клієнтів управління супроводження продажів, а через рік отримав посаду начальника сектору супроводження кредитних операцій фізичних осіб та СМБ АТ «ОТП БАНК». З 2007 по 2014 рр. обіймав посади начальника відділу з контролю за ризиками приватних клієнтів та заступника директора з контролю за кредитними ризиками приватних осіб АТ «ОТП БАНК». З 2014 року очолив управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». З 2017 року – директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Фінанси».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація