UA

Mastercard Day 2020: ОТП Банк визнали найкращим за унікальні пропозиції для клієнта

ОТП Банк отримав значну та престижну відзнаку Master of card rewards у межах нагородження Mastercard Day 2020 за постійну увагу до своїх клієнтів та регулярний пошук нових ідей, який проявляється в кращій системі лояльності.

Довіра клієнтів – це історія про щоденний сервіс найвищого рівня протягом довгого часу. ОТП Банк – не просто фінансова установа, це спільнота однодумців, для яких важливий клієнт. Саме тому команда ОТП Банку постійно розвиває програми лояльності та підходи до клієнта, аби кожен відчував комфорт, переваги та унікальність кожного дня.

«Отримувати відзнаки – завжди приємно, особливо це тішить, коли отримуєш нагороду саме за підхід до клієнтів. Для ОТП Банку клієнтоорієнтованість – не просто слова, це філософія, відчувши яку, наші клієнти залишаються з нами надовго. Адже краща програма лояльності на картка саме від ОТП Банку», - прокоментувала Леся Сирота, директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережою АТ «ОТП БАНК».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація