UA

Автозабава 2.0: ОТП Банк привітав ювілейного переможця наймасштабнішої акції

Автозабава 2.0: ОТП Банк привітав ювілейного переможця наймасштабнішої акції

Цього тижня ключі від нової автівки Suzuki Vitara отримав 5-ий переможець фінального етапу акції «Автозабава 2.0». Цього разу переможцем став Музичук В. М. з Луцька.

«Я – клієнт ОТП Банку вже кілька років, тому це дуже приємна несподіванка, проте спочатку, відверто кажучи,  я не повірив. Зараз впевнений, що перемога цілком можлива. Я ніколи не марив про виграш та не вигравав глобальних речей, проте переконаний, що завдяки зусиллям та удачі – усе можливо», - прокоментував пан Василь.

Акція «Автозабава 2.0» проводиться спільно з партнером Mastercard.

«На мою думку, Автозабава 2.0 - це грандіозна  банківська акція, яка триває вже другий рік поспіль. Ми надихнулися давньою традицією материнського банку в Угорщині дарувати автівки клієнтам, яка розпочалася ще 1961 року. За цей час у проміжних розіграшах цінних подарунків взяли участь десятки клієнтів, а 10 переможців вже отримали новенькі автомобілі. Для усієї команди такі результати – стимул вдосконалюватися», - прокоментувала Леся Сирота, директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП БАНК».

До того ж ОТП Банк вже анонсує продовження – акцію «Автозабава 3.0»! Слідкуйте за нашими новинами!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація