UA

«Grossdorf» разом з ОТП Банком продовжує розвивати пільгове кредитування на міндобрива зі ставкою від 0,01%

ОТП Банк та агрохімічна компанія «Grossdorf» запроваджують партнерську програму для аграріїв. Відтепер отримати кредит на закупівлю мінеральних добрив можна безпосередньо у компанії виробника «Grossdorf» на пільгових умовах.

ОТП Банк розширює можливості Агрофабрики та разом з компанією «Grossdorf» пропонує придбати якісні мінеральні добрива перед новим сезоном за привабливою ціною та отримати фінансування з пільговою відсотковою ставкою:

  • строком на 5 місяці – за відсотковою ставкою 0,01%,
  • строком на 6-12 місяців – від 12% річних.

Агрохімічна компанія «Grossdorf» протягом багатьох років займається власною розробкою, виробництвом і реалізацією високоякісної хімічної продукції, яка використовується сучасними сільгоспвиробниками. Висококваліфіковані фахівці компанії у співпраці з профільними науковими центрами розробили власну широку лінійку добрив, які відрізняються поліпшеними характеристиками і підвищеним вмістом поживних речовин, мікроелементів і активаторів росту. Великий досвід роботи в даній сфері і наявність високотехнологічного виробничого обладнання дозволяє підприємству випускати найбільш якісну, потрібну і доступну продукцію на всьому сучасному ринку мінеральних добрив України і СНД.

Зауважимо, що ОТП Банк займає провідні позиції в обслуговуванні агропромислового комплексу. За версією журналу LandLord, проект «Агрофабрика» – №1 серед банків, які працюють з агросектором.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація