UA

ОТП Банк посів друге місце у рейтингу найвигідніших кредитів на покупку товарів терміном на 3 роки від Bankchart

ОТП Банк посів друге  місце  у рейтингу  найвигідніших кредитів на покупку товарів терміном на 3 роки від Bankchart

ОТП Банк посів друге місце у рейтингу найвигідніших для клієнтів кредитів на покупку товарів терміном на 3 роки із продуктом «Кредит на товари та послуги» серед українських банків, повідомляється на сайті ресурсу Bankchart.

За умовами ОТП Банку, «Кредит на товари та послуги» надається за реальною ставкою від 0,01% річних, без разової або щомісячної комісії, без страховки та власним внеском від 0 до 80%. позичальника. Сума кредиту може коливатися від 300 до 200 000 грн.

Станом на 14.04.2021 досліджувані кредити надавали шість банків. Середня реальна ставка по таких кредитах становить 20,85% річних. Загальна кількість кредитних програм на вказаний термін досягало десяти.

Детальніше про кредитні програми для приватних осіб можна дізнатися за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація