UA

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «2000 балів на «Власний Рахунок» за «Готівку на касі» з Mastercard®»

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «2000 балів на «Власний Рахунок» за «Готівку на касі» з Mastercard®»

Клієнти ОТП Банку-держателі карток Mastercard® можуть взяти участь в акції «2000 балів на «Власний Рахунок» за «Готівку на касі» з Mastercard®».

За умовами акції, аби взяти у неї участь необхідно обрати товари в мережі супермаркетів «Сільпо», просканувати на касі .картку (або застосунок) програми «Власний Рахунок» та назвати суму готівки що її буде додано до суми покупки. Після сплати за товари карткою Mastercard®, клієнт отримає готівку та 2000 бонусів на «Власний Рахунок» за перше зняття будь-якої суми*.

Максимальна сума зняття готівки за один раз – 500 грн. В акції не беруть участь товари категорії «Тютюнові вироби» та предмети, пов’язані із їх вживанням.

Акція діє з 20.04.2021 р. до 20.05.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.

Деталі: mastercard.ua і silpo.ua.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація