UA

Акція «Більше адреналіну з Mastercard» стартує з 1 травня п.р

Акція «Більше адреналіну з Mastercard» стартує з 1 травня п.р

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «Більше адреналіну з Mastercard», що стартує з 1 травня п.р.

За умовами акції, усі держателі карток Mastercard®, які у період акції зареєструються в програмі Mastercard Більше на сайті bilshe.mastercard. ua отримають можливість виграти сертифікат на пілотування всюдихода Sherp!

Для цього необхідно накопичити бали за оплати карткою Mastercard® та обміняти 50 срібних або 20 золотих балів на участь у розіграші екстремальної поїздки на Sherp — крутої української розробки, що з’явилася навіть у кліпі Канье Уэста.

Чим більше балів ви обміняєте, то вищими будуть ваші шанси на виграш.

Усього розігрується 10 сертифікатів на годинне катання для 4-х осіб. Сертифікат включає навчання та індивідуальне керування всюдиходом Sherp . Місце проведення заходу м. Київ.

Термін дії сертифіката, умови щодо використання та інші деталі буде зазначено у сертифікаті.

Акція діє з 01.05.2021 р. по 31.05.2021 р. на всій території України, за винятком зони проведення ООС і тимчасово окупованої території.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація