UA

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «На Книжковий Арсенал разом з Visa»

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «На Книжковий Арсенал разом з Visa»

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «На Книжковий Арсенал разом з Visa» та отримати 15% -ну знижку на онлайн-квитки та на Музейну крамничку Мистецького Арсеналу та точки фудкорту на території фестивалю з відповідною позначкою.

Знижка 15% при купівлю онлайн квитків на kontramarka.ua надається при сплаті карткою Visa від ОТП Банку. Пропозиція діє з 08.06.2021 до 27.06.2021 р.

Знижка 15% на Музейну крамничку Мистецького Арсеналу та точки фудкорту на території фестивалю надається при сплаті карткою Visa від ОТП Банку з 23.06.2021 до 27.06.2021 р.

Робочі години виставки-ярмарку:

  • 23 червня 2021 року – з 13:00 до 21:00;
  • 24–27 червня 2021 року – з 09:00 до 21:00.

Деталі – на visa.com.ua.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація