UA

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «Вигравайте запрошення на концерт Олега Винника – для вас і тільки для вас!»

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «Вигравайте запрошення на концерт Олега Винника – для вас і тільки для вас!»

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в акції «Вигравайте запрошення на концерт Олега Винника – для вас і тільки для вас!» від Mastercard та MEGOGO.

Для того, щоб взяти участь в акції, клієнти ОТП Банку – держателі карток Mastercard повинні зареєструватися на сайті bilshe.mastercard.ua, розрахуватися за покупки за допомогою картки Mastercard® від ОТП Банку, накопичити за це бали та обміняти їх на участь у розіграші зустрічі з Олегом Винником чи участі з ним у персональному концерті.

Розіграш проводиться у два етапи. На першому, з 10 до 30 червня п.р. включно, переможець зустрінеться зі співаком, на другому, з 2 до 31 липня включно, переможець отримає можливість заспівати разом з Олегом Винником на особистому концерті.

Акція діє з 10.06.2021 р. до 31.07.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.

Деталі – на bilshe.mastercard.ua.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація