UA

ОТП Банк подарував школі-інтернату ім. Я.П. Батюка спеціалізоване медичне обладнання

ОТП Банк подарував школі-інтернату ім. Я.П. Батюка спеціалізоване медичне обладнання

ОТП Банк передав спеціальній загальноосвітній школі-інтернату №5 ім. Я.П. Батюка спеціалізоване медичне обладнання — апарат для низько інтенсивної лазерної терапії в офтальмології ЛТО-02Р, що допоможе діткам інтернату отримати ефективне лікування. Апарат призначений для лікування широкого спектру очних захворювань у межах протизапальної, розсмоктувальної та стимулюючої терапії. Принцип дії прибору базується на впливі низько енергетичного гелій-неонового лазерного випромінюванні.

Апарат інтернату передали під час особистого візиту директора з персоналу ОТП Банку Крістіни Фехер з іншими працівниками банку. Кошти на придбання апарату було зібрано співробітниками банку менш ніж за два тижні до Дня захисту дітей.

Як прокоментувала К. Фехер «Інколи банківських співробітників сприймають як людей, що керуються аналітикою і раціональність в першу чергу. Однак в ОТП БАНК для нас окрім фокусу на бізнес, завжди були пріоритетними стосунки і взаємодопомога. Ми не вперше приймаємо участь у благодійності і вважаємо, що окрім фінансової допомоги дуже важливе особисте спілкування і турбота, особливо про дітей. Саме тому ОТП Банк здійснює шефство над спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом №5 ім. Я.П. Батюка вже більше п’яти років. Для нас ціно відчувати, що ми робимо трішки більше дітей в Україні щасливішими і здоровішими»

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація